ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Prowadzimy stały nabór na zajęcia indywidualne na każdym poziomie. 

Zajęcia odbywają się w dwóch stałych terminach w tygodniu np. wtorki i czwartki o stałych godzinach. Zajęcia odbywają się na urządzeniach treningowych w Kuźni Golfa Pole Mokotowskie.

Z osobami zaawansowanymi  raz w tygodniu trenujemy na wybranym polu golfowym w pobliżu Warszawy.

Jeśli jesteś  osobą dorosłą, która nigdy nie trzymała nigdy kija golfowego : 

Na początek możesz rozpocząć od pojedynczej lekcji. Na lekcji dowiesz się wiadomości, które Cię zainteresują – np. o samej grze w golfa, jej regułach i zasadach, o etykiecie golfowej, o tym jak zbudowane jest pole golfowe, o sprzęcie golfowym, który jest potrzebny do gry i po co w torbie tyle kijów, dlaczego jest tyle różnych uderzeń golfowych, itp. Wszystko odbędzie się w formie praktycznej. Zagrasz z trenerem na na naszym małym polu golfowym w Kuźni Golfa Pole Mokotowskie. Na takiej pierwszej lekcji razem z trenerem możesz zaplanować swoją dalszą edukację golfową, ułożyć plan.

Jeśli jesteś osobą zaawansowaną dorosłą:

Najlepszym rozwiązaniem jest rozpocząć systematyczny proces szkoleniowy uzupełniający braki w wiedzy i umiejętnościach podstawowych. Ty zadbaj o proces, a proces zadba o Twoje umiejętności. W procesie szkoleniowym uzupełnisz umiejętności w zakresie: techniki, taktyki i gry mentalnej. Kolejno w procesie treningowym doprowadzimy do konsolidacji wszystkich Twoich umiejętności w realnej grze, dlatego większość treningów musi odbywać się na dużym polu golfowym. Jeśli stratujesz w zawodach. Rozpocznij jak najszybciej, by zdobyć przewagę nad konkurencją!

Jeśli jesteś dzieckiem/juniorem 4-12 lat :

Proponujemy regularne zajęcia na początek 2 razy w tygodniu o stałych porach. Zajęcia prowadzimy w trybie całorocznym. W sezonie ciepłym – w Kuźni Golfa, a w sezonie zimnym – w pobliskim centrum symulatorów.

Reklamy