FLOW GOLF

Flow Golf to rewolucja w nauczaniu nie tylko golfa, ale każdej umiejętności ruchowej. Metoda ta zwiększy Twoją skuteczność w każdej dziedzinie i uczyni z uprawiania golfa katalizator pozytywnych zmian.

DSC_0724_cutZanim zająłem się golfem przez 20 lat posiadłem umiejętność co najmniej 20 zawodów.

Większość z nich potwierdziłem tytułem zawodowym, a doświadczenia stopniowo oszlifowały mój charakter.

Golf przez 14 lat nieprzerwanej pasji poprowadził mnie w niesamowite miejsca i pokazał mi co może zaoferować świat. Przez 8 lat profesjonalnej kariery instruktora golfa i 5 lat gracza zawodów polskiej lokalnej ligi Pro-Golf Tour doświadczyłem wielu wspaniałych chwil z tym sportem i nawiązałem wiele długotrwałych przyjaźni z fantastycznymi ludźmi.

W szczególny sposób wspominam Akademię Golfa dla kluczowych klientów znanych międzynarodowych firm.

Dane mi było nauczać golfa osoby zarówno z pierwszych stron gazet jak i znakomitych sportowców, wykładowców akademickich oraz ludzi setki zawodów – od lekarzy po nauczycieli i menagerów. Krąg tych osób powiększa się z każdym tygodniem mojej pracy i dostarcza mi mnóstwo radości.

Najważniejsza jest dla mnie pewność, że moja wiedza i praca mają dla moich uczniów sens i że mój trud doskonalenia się jako instruktora golfa to nie tylko wymiar pozycji zawodowej i sukcesu finansowego.

Największą satysfakcję przynosi realna i namacalna poprawa skuteczności moich adeptów przez wynik w turnieju, w biznesie czy w życiu osobistym.

Flow Golf powstawał przez ostatnią dekadę na bazie doświadczeń wielu uznanych trenerów i naukowców z PGA. Badaczy z wielu dziedzin związanych ze sportem, a także moich własnych analiz, prób i przemyśleń.

To holistyczny system bazujący na najnowszych badaniach neuronauki, nauk o sporcie, oraz wybitnych teorii zwalczanych przez ciasne umysły w minionych epokach, a na nowo odkrytych w XXI wieku.

Nauka moją metodą gwarantuje przede wszystkim szybsze postępy w początkowym i zaawansowanym szkoleniu, dając większy komfort gry na każdym poziomie, poprzez specyficzną interpretację i auto-korekcję błędów.

 

Reklamy