WÓJCIK DESIGN

prezentacja logo_fb cop1y

WÓJCIK Design to stworzona przeze mnie pracownia projektowa oparta o sieć połączeń wielu firm technologicznych w celu dostarczenia najwyższej jakości produktów w optymalnych cenach.

Posiadam umiejętności i doświadczenie w dziedzinie projektowania i budowy wszelkiego typu obiektów golfowych, jednak moje zainteresowania kierują się również w stronę design’u stref sensorycznych i stref relaksu opartych o innowacyjną technologię tkanej na krosnach, sztucznej trawy.

Uzupełnieniem mojej działalności jest tworzenie niepowtarzalnego otoczenia dla najnowszej generacji symulatorów golfa i innych gier interaktywnych.

moje realizacje

Wójcik Design
Vip Line Apartament Prezydencki, Lotnisko Chopina, Warszawa, 2016 rok
Wójcik Design
Centrum Golf Burakowska 15, Warszawa, 2015 rok
Wójcik Design
Jaworowy Dwór, Trębki Nowe, 2012 rok
Wójcik Design
Jaworowy Dwór, 2012 rok

DSC_1024DSC_1024

Małe formy to moja  pasja ponieważ to głównie dzięki nim mogłem dojść do jednocyfrowego HCP pracując w biurze projektowym i ćwicząc w przerwach na zbudowanych przez siebie torach do chpingu i puttingu.

EUREKA! Stworzyłem nową, przygotowawczą dyscyplinę do gry w golfa pod nazwą „Soft Golf”. Jestem przekonany, że za 10 lat będzie popularna na całym świecie. Startujemy!

oferta

Oferuję fachową pomoc na wszystkich etapach inwestycji. Współpracuję ze sprawdzonymi projektantami obiektów golfowych i firmami wykonawczymi. Specjalizuję się w obiektach z syntetycznych nawierzchni i rozwiązania do uprawiania golfa w systemie całorocznym/indorowym.

Od ponad dekady  testuje sztuczne trawy różnych producentów selekcjonując najlepsze z nich do swoich projektów.

Realizowane w mojej pracowni obiekty golfowe z syntetycznej trawy umożliwiają wielokrotnie bardziej intensywną eksploatację przez okrągły rok niż obiekty innego typu ponadto:

  • zapewniają niskie koszty utrzymania /bezobsługowość
  • wyjątkowy design z możliwością ekstremalnego lokalizowania obiektów np. powierzchnie dachowe, teren górzysty
  • użytkowane/odporne na ekstremalne warunki pogodowe i mechaniczne
  • sprawdzona technologia, wysoka jakość i wieloletnia trwałość

historia pracowni

Początki sięgają pasji artystycznej seniorki rodu Władysławy Wójcik. Jej kontynuowany dorobek artystyczny (rzeźba w drewnie, malarstwo i instalacje artystyczne) zainspirował do powstania firmy Domator  SC utworzonej przez synów Emila i Sylwestra Wójcików. Firma początkowo zajmowała się  ciesielstwem, pracami wykończeniowymi wnętrz i meblami wbudowanymi  w kolejnych latach przekształciła się w autorską pracownię meblarską oferująca nietypowe meble w klasie premium. Sylwester rozwinął firmę w kierunku budowy prototypowych jednostek pływających tworząc  prototypy Yachtów dla znanych marek przeznaczone do produkcji seryjnej. Następnie wyemigrował do stolicy Szkocji  kontynuując projektowanie i produkcję mebli premium na zamówienie pod marką „Studio Carpentry  Hunter & Wojcik„  w  Edinburgu.

Emil Wójcik skoncentrował się na wspieraniu projektów artystycznych Władysławy tworząc wspólnie instalacje artystyczne  jednak główna jego aktywnością została  działalność projektowania  mebli  premium na zamówienie.

W wieku 36 lat zaczął grać w golfa,  co zmieniło na ponad dekadę jego aktywność zawodową, która całkowicie ulokowała się w strefie golfa. Ukończył szkolenie  w PGA Polska/Europa  w kierunku zostania PGA PRO studiując miedzy innymi zasady projektowania, budowy i zarządzanie obiektami golfowymi. Od ponad siedmiu lat praktykuje jako instruktor i trener golfa.

Reklamy